Christian camp "Live water"

Get Adobe Flash player

  Я Ілля з Запоріжської області, с.Братськє. Перший раз в Карпатах. Було дуже приємно бути в цьому таборі. Нам всім сподобалось; ми приїхали групою молоді нашої церкви. В усіх приємні враження і я весь цей тиждень відчував, що Бог був з нами в цьому таборі. Він діяв і тому було приємно відчувати присутність Божу. Також добре відпочили, гарне повітря і природа. Ми вдячні організаторам за цей табір.   Дякую.

  Мене звати Олена, також з села Братськє, з Запоріжської області. В таборі перший раз і взагалі в Карпатах; тільки один раз проїздом була. Цей табір мені також дуже сподобався, слава Богу. Відчувалася присутність Бога, лекції дуже добрі, хороші теми, багато почерпнули для себе з Слова Божого і дуже добра гостинність львів?ян, дуже добре до нас відносились, дякуємо. Нехай вас Бог благословить. Дякую.

  Я Маряна, приїхала з Волинської області, Горохівського р-ну, с.Марковичі. Мені дуже сподобався фестиваль тим, що тут дуже хороше керівництво, добре все організовано. Дуже гарно готували , не було нарікань, я не відчула цього. Закінчення всього фестивалю було прекрасне, всіх нагородили. Спортивні змагання були дуже насичені, всі змагалися, всі боролися. Але найголовніше те, що нам дав Бог. Особисто мені за цей фестиваль Бог подарував, тобто Він ввійшов в моє серце і живе я надіюсь тепер в ньому.

  Мене звати Іра Матюхіна, я приїхала з Кам?янки – Бузької. Мені дуже сподобалось в цьому таборі, ми вже тут третій рік. Дуже задоволені програмою, як з фізичної так і з духовної сторони. Ми мали велике підкріплення. Отримали відповіді на багато запитань і з новими силами вирушаємо додому. Дуже шкода їхати, але мусимо бо час виходить. Хай Бог благословить директора і всіх організаторів.

  Мене звати Оксана, я приїхала з Немирова Вінницької області. Була дуже вражена красою природи, горами, бо бачила їх вперше. Дуже сподобалось чисте повітря. Вивчила нові українські слова яких не знала раніше. Познайомилась з великою кількістю молоді, подружилась, але так вже більше під кінець коли треба роз?їджатись. Сподобались лекції, теми були дуже цікаві для життя. І саме проведення, відпочинок дуже сподобались. Якщо Бог дарує можливість, хотіла б і на наступний рік приїхати сюди.

  Мене звати Саня, я з Волиці. Дуже сподобався табір тим, що був похід на гору. Бракувало табірної гри, вечірнього спілкування і вогнища. Трохи рано „заганяли” спати, - якщо чесно. В загальному було дуже цікаво, цікаво тим, що молодь брала участь в програмі. Багато – хто себе реалізував, вірші розказували. Приємно було перебувати тут, багато друзів, знайомих. Дякую організаторам.

  Мене звати Марія, в цьому таборі вже третій рік. В цьому році було найкраще, більше молоді, краще організована програма була. Найбільше сподобалась молодь з Запоріжжя. Більше б запрошувати з таких дальших країв. Табір був дуже гарний, я цього тижня покаялась, бо Господь торкнувся мого серця і я Йому за це дякую. А так все було добре.

 

 

 

Директор табору:

Петришин Руслан Маркіянович

Тел:.  067 25 98 691

Viber :. 050 05 58 774

 petryshynrm@gmail.com

 

Tabir.com.ua © 2001-2019.